GIRLS 7TH AND 8TH GRADE - 1.5 MILE
Place No. Name Gr School G7_8
===== ===== ================== == ============ =======
1 172 Sahar Victo Vitale 7 St. Charles 9:09.9
2 62 Jordan Moore 7 NDA 10:04.6
3 71 Abigail Thompson 8 NDA 10:54.5
4 380 Jennifer Greenfiel 8 OLHC 10:55.3
5 381 Clair Rofail 7 IS 75 11:03.9
6 389 Sophia Selimi 8 STS 11:44.7
7 72 Christina Virella 7 NDA 11:50.8
8 202 Elizabeth Coyne 7 St.Clare 11:57.1
9 64 Laureen Neuhaus 7 NDA 12:07.0
10 47 Frida Chapman 7 NDA 12:08.5
11 51 Laura D'Alessio 7 NDA 12:09.7
12 357 Jade Leong 8 SJSTSJN 12:18.8
13 245 Jenna Ruiz 7 St.Clare 12:23.0
14 363 Camryn Koch 8 IS 75 12:23.8
15 1 Isabella Calvo BSS 12:28.0
16 119 Giavonna Decicco 7 SJSTSJN 12:43.8
17 105 Olivia Padro 7 SHS 12:54.9
18 346 Dakota Stabile 7 St.Clare 12:56.4
19 0 unk 13:02.8
20 264 Sienna Esposito 8 STS 13:22.3
21 63 Fiona Morrison-Buc 7 NDA 13:45.1
22 181 Gabriella Girardi 7 St. Patricks 13:45.9
23 56 Madison Hoerle 7 NDA 14:01.6
24 106 Patricia Schron 7 SHS 14:15.1
25 265 Joey Giovinazzo 7 STS 14:42.6
26 277 Ava Sacraceno 8 STS 14:52.2
27 189 Giavanna Panepinto 7 St. Patricks 15:05.1
28 191 Catalina Rodriguez 7 St. Patricks 15:52.7
29 54 Leanna Gordon 7 NDA 16:07.6
30 365 Jada Depietro 7 IS 75 16:21.3
31 155 Olivia Juarez 7 St. Charles 16:59.2
BOYS 7TH AND 8TH GRADE - 1.5 MILES
Place No. Name Gr School B7_8
===== ===== ================== == ============ =======
1 136 James Adamo 8 St. Charles 9:11.1
2 135 Johnathan Williams 8 SJSTSJN 9:27.6
3 362 Sean Moschella 7 IS 75 9:32.5
4 233 Davis Pantaleo 7 St.Clare 9:48.7
5 131 Derek Pisapia 7 SJSTSJN 10:08.4
6 368 Zaire Morales 7 IS 75 10:16.8
7 211 Gregory Fitzgerald 7 St.Clare 10:18.2
8 190 Jesus Riveria 8 St. Patricks 10:28.1
9 165 William Parson 8 St. Charles 10:39.1
10 193 Christopher Barres 8 St.Clare 10:52.9
11 79 James Lamarca 7 OLSS 10:58.7
12 9 Cullen Difusco BSS 11:04.4
13 38 Francis Westhafer BSS 11:15.8
14 120 Anthony Edwards 7 SJSTSJN 11:23.1
15 249 Gianluca Scalici 7 St.Clare 11:34.8
16 366 Nicholas Armato 7 IS 75 11:43.0
17 36 Matthew Toomey BSS 11:46.4
18 82 Peter Marone 8 OLSS 11:49.9
19 297 Paul D'Ambrosio 7 OLGC 12:05.3
20 158 Jonathan Lykins 7 St. Charles 12:14.8
21 115 Nicholas Cisak 7 SJSTSJN 12:26.6
22 360 Louis Vesce 8 IS 75 12:49.9
23 164 Patrick Parson 7 St. Charles 12:57.7
24 203 Todd Cronin 7 St.Clare 13:42.8
25 356 Aren Kempf 7 SHS 13:43.8
26 27 Jake O'Connell BSS 14:25.4
27 352 Tommy Smith 8 SHS 14:45.9
28 403 Hunter Digiovanni 7 IS 75 14:59.9
29 110 Owen Vogt 7 SHS 15:03.2
30 369 Ryan Masangya 7 IS 75 15:58.6
GIRLS 5TH AND 6TH GRADE - 1 MILE
Place No. Name Gr School G5_6
===== ===== ================== == ============ =======
1 101 Aiden Kliesch PK SHS 5:59.7
2 213 Madeline Gillen 6 St.Clare 6:43.4
3 351 Isis O'Neal 5 SHS 6:48.9
4 224 Julia McAuliffe 5 St.Clare 6:50.2
5 314 Angela King 6 OLGC 6:58.2
6 171 Julia Vitale 4 St. Charles 7:11.9
7 396 Fiona Selimi 6 STS 7:18.7
8 49 Devynn Cornish 6 NDA 7:23.1
9 322 Sophia McCoy 6 OLGC 7:23.8
10 329 Meghan Russo 6 OLGC 7:25.6
11 6 Ava Cavarretta BSS 7:34.1
12 74 Jenna Zanelli 6 NDA 7:35.5
13 257 Giana Vuoso 5 St.Clare 7:37.0
14 61 Isabella McCumiske 6 NDA 7:39.8
15 286 Natalia Rodriguez 5 St. Patricks 7:48.5
16 163 Kayleigh O'Connell 5 St. Charles 7:51.2
17 227 Diana Morrelli 5 St.Clare 7:57.7
18 226 Alexandra Milazzo 5 St.Clare 8:04.8
19 40 Lily Woods BSS 8:15.7
20 359 Maria Lucia Larosa 3 SJSTSJN 8:35.7
21 133 Hailley Williams 5 SJSTSJN 8:45.7
22 149 Olivia Cragan 6 St. Charles 9:08.7
23 93 Amaya Bunch 5 SHS 9:13.8
24 364 Naomi Gindler 6 IS 75 9:20.0
25 361 Sofia Ledain 6 IS 75 9:21.5
26 372 Mia Larosa 5 SJSTSJN 9:34.7
27 77 Emily Caccavo 5 OLSS 9:37.0
28 254 Grace Strano 5 St.Clare 9:51.2
29 192 Sophia Wright 5 St. Patricks 10:03.2
30 92 Julia Bonvino 5 SHS 10:40.6
31 59 Kavia Lewis 5 NDA 10:48.5
32 174 Lily Abbadessa 6 St. Patricks 11:02.4
33 179 Mia Cruz 6 St. Patricks 17:20.2
BOYS 5TH AND 6TH GRADE - 1 MILE
Place No. Name Gr School B5_6
===== ===== ================== == ============ =======
1 378 Dennis Corsin 6 SHS 5:55.2
2 23 Dylan McGinley BSS 6:03.4
3 22 Brayden McGinley BSS 6:14.1
4 247 Anthony Rzeszutko 6 St.Clare 6:17.4
5 170 Adam Vitale 6 St. Charles 6:18.9
6 283 John Vanden-Heuve 5 STS 6:21.7
7 402 Vincent Damato 6 IS 75 6:23.7
8 239 Robert Rieb 6 St.Clare 6:25.1
9 152 Michael Gonzalez 5 St. Charles 6:27.4
10 228 Brayden Murray 6 St.Clare 7:01.8
11 376 Jacob Comia 5 OLSS 7:11.9
12 397 Stefan Offenberg 5 SHS 7:12.8
13 160 Wilfredo Montes 6 St. Charles 7:14.2
14 219 Jeremiah Labarbera 6 St.Clare 7:15.1
15 153 Sean Hunt 5 St. Charles 7:31.3
16 270 Liam Patterson 5 STS 7:57.2
17 188 Patrick Kelly 6 St. Patricks 7:58.2
18 35 Timothy Tierney 5 BSS 7:59.0
19 374 Jordan Calderon BSS 8:03.7
20 128 Michael O'Rourke 6 SJSTSJN 8:08.7
21 323 Matthew Mendoza 5 OLGC 8:26.8
22 301 Christopher Ferrie 5 OLGC 8:27.5
23 382 Gabriel Soto 6 IS 75 8:52.3
24 127 Daniel Naylor 5 SJSTSJN 8:53.2
25 187 James Kelly 6 St. Patricks 9:14.2
26 114 Alex Cisak 6 SJSTSJN 9:19.1
27 353 Jack Smith 6 SHS 13:08.3
GIRLS 3RD AND 4TH GRADE - 1/2 MILE
Place No. Name Gr School G3_4
===== ===== ================== == ============ =======
1 167 Abigail Robisky 3 St. Charles 3:06.0
2 159 Charlotte Montes 4 St. Charles 3:07.5
3 112 MacKenzie Bennett 4 SJSTSJN 3:11.2
4 73 Mia Wynter 4 NDA 3:13.7
5 327 Mary Kate Russo 4 OLGC 3:14.4
6 229 Claire Murray 4 St.Clare 3:15.3
7 315 Caroline King 4 OLGC 3:15.9
8 78 Maeve Heck 3 OLSS 3:17.2
9 308 Dakota Gregory 4 OLGC 3:17.8
10 113 Emma Borg 3 SJSTSJN 3:19.8
11 143 Emma Bruno-Dunn 4 St. Charles 3:25.1
12 15 Kaya Hoscilo BSS 3:29.8
13 341 Alyssa Kalikas 3 NDA 3:31.8
14 231 Abrianna Pantaleo 4 St.Clare 3:32.5
15 232 Angelina Pantaleo 4 St.Clare 3:33.2
16 17 Zoey Hoscilo BSS 3:36.5
17 274 Maegan Philips 4 STS 3:40.3
18 66 Madeline O'Brien 3 NDA 3:47.2
19 70 Yashini Surendraji 4 NDA 3:51.5
20 41 Madison Abram 4 NDA 3:56.0
21 358 Giuliana Larosa 5 SJSTSJN 3:56.7
22 48 Amy Coltrinari 3 NDA 3:59.2
23 309 Zoe Gregory 4 OLGC 4:04.9
24 161 Chloe O'Connell 4 St. Charles 4:20.5
BOYS 3RD AND 4TH GRADE - 1/2 MILE
Place No. Name Gr School B3_4
===== ===== ================== == ============ =======
1 256 Peter Trapani 3 St.Clare 2:57.3
2 2 Louis Calvo BSS 3:01.8
3 260 Nathan Wildrick 4 St.Clare 3:06.8
4 230 Liam O Connell 4 St.Clare 3:12.1
5 240 Ryan Rieb 4 St.Clare 3:14.5
6 272 Alphonse Persico 4 STS 3:16.0
7 263 Nicholas Bosco 4 STS 3:17.1
8 117 Michael Curich 4 SJSTSJN 3:18.4
9 157 Julian Losurdo 3 St. Charles 3:19.8
10 150 Daniel Dimeola 4 St. Charles 3:20.4
11 284 Matthew Walker 4 STS 3:23.2
12 379 Kevin Corsin 4 SHS 3:25.8
13 16 Lucas Hoscilo BSS 3:38.6
14 83 Robert Merlino 4 OLSS 3:39.4
15 122 Michael Giacchi 4 SJSTSJN 3:40.0
16 100 Darius Katumba 3 SHS 3:41.2
17 300 Nathan Ettinger 4 OLGC 3:44.0
18 214 Anthony Gioia 3 St.Clare 3:45.6
19 349 Russell Zoltowsky 3 SHS 3:46.1
20 151 Jalen Gomez 4 St. Charles 3:51.4
21 299 Declan Driscoll 4 OLGC 3:54.9
22 199 Matthew Cona 3 St.Clare 3:55.6
23 216 Brandon Keane 3 St.Clare 3:56.7
24 180 Ryan Cruz 4 St. Patricks 3:58.7
25 26 Charles Mitchell BSS 4:00.7
26 221 Luciano Latorre 3 St.Clare 4:03.7
27 218 Michael Keegan 3 St.Clare 4:04.7
28 130 Christian Pisapia 3 SJSTSJN 4:20.4
29 306 Connor Gioia 3 OLGC 4:27.2
30 14 Michael Grace BSS 4:31.5
31 186 Jackson Joyce 3 St. Patricks 4:34.0
32 29 Michael Ruggiero BSS 4:45.5
33 298 William Delin 3 OLGC 4:49.7
34 8 Theo Cockrell BSS 4:58.6
GIRLS 1ST AND 2ND GRADE - 1/4 MILE
Place No. Name Gr School G_2
===== ===== ================== == ============ =======
1 234 Genevieve Pantaleo 2 St.Clare 1:29.4
2 129 Adriana Perrette 2 SJSTSJN 1:36.1
3 43 Jacqueline Bonanno 2 NDA 1:36.7
4 97 Charlotte Discalo 2 SHS 1:38.7
5 3 Emma Cammilleri BSS 1:39.2
6 305 Nora Galligan 1 OLGC 1:39.9
7 168 Catherine Robisky 1 St. Charles 1:40.7
8 69 Clara Shamah 2 NDA 1:41.5
9 11 Lilyana Frontera BSS 1:42.8
10 31 Lyla Santarpia BSS 1:43.7
11 44 Liliana Castellana 2 NDA 1:47.3
12 255 Jamie Thompson 1 St.Clare 1:48.2
13 269 Erin Patterson 1 STS 1:49.6
14 267 Dionne Herod 1 STS 1:55.0
15 90 Jack Auer K SHS 1:57.3
16 20 Elliana Lambert BSS 2:02.2
17 12 Olivia Garcia BSS 2:05.4
18 65 Arianna Nuzzi 2 NDA 2:11.4
19 140 Sabrina Ambrosino 1 St. Charles 2:20.7
20 139 Ava Ambrosino 1 St. Charles 2:26.4
21 259 Mackenzie Weaver 1 St.Clare 2:27.8
22 348 Olivia Gottlieb SHS 2:29.7
23 154 Amelia Juarez 1 St. Charles 2:34.2
BOYS 1ST AND 2ND GRADE - 1/4 MILE
Place No. Name Gr School B_2
===== ===== ================== == ============ =======
1 324 Sean O'Connor 2 OLGC 1:26.0
2 102 Kaitlyn Kliesch 6 SHS 1:30.3
3 204 Ryan Daly 2 St.Clare 1:31.1
4 37 Aaron Washington BSS 1:32.1
5 296 Gabriel D'Ambrosio 2 OLGC 1:32.8
6 303 Aidan Finn 2 OLGC 1:34.0
7 243 Sal Rivelli 2 St.Clare 1:36.2
8 121 Robert Genco Jr 2 SJSTSJN 1:36.9
9 107 Alex Staiano 2 SHS 1:37.8
10 319 Michael Maira 2 OLGC 1:38.7
11 99 Troy Henri 2 SHS 1:39.3
12 318 Matthew Maira 2 OLGC 1:40.1
13 86 Frankie Pira 2 OLSS 1:40.8
14 19 Connor Kavaliauska BSS 1:44.7
15 147 Joseph Colosi 2 St. Charles 1:45.5
16 295 Nicholas Coello 1 OLGC 1:47.4
17 241 Thomas Rieb 2 St.Clare 1:48.7
18 321 Dean McCoy 1 OLGC 1:49.2
19 354 Timmy Smith 1 SHS 1:51.7
20 328 Matthew Russo 2 OLGC 1:53.1
21 334 Colin Schaming 1 OLGC 1:53.9
22 343 Vincent T Visciano 1 St. Charles 1:54.5
23 215 Jason Gioia 1 St.Clare 1:55.6
24 355 Jimmy Smith 1 SHS 1:56.5
25 148 Liam Cragan 1 St. Charles 2:03.7
26 350 James Zoltowsky 2 SHS 2:07.9
27 173 Erich Wollner 1 St. Charles 2:08.6
28 246 Anthony Russo 2 St.Clare 2:11.5
29 144 Aidan Cappa 2 St. Charles 2:15.0
30 384 Paul Cicero 1 OLGC 2:19.4
31 30 Vincent Ruggiero BSS 2:23.6
GIRLS PREK-K - 1/4 MILE
Place No. Name Gr School G_pk_k
===== ===== ================== == ============ =======
1 316 Katherine King K OLGC 0:29.7
2 200 Charli Sue Cosenti K St.Clare 0:30.2
3 68 Jessa S'Dao K NDA 0:32.9
4 125 Lauren Lacroce K SJSTSJN 0:33.4
5 67 Julianna Perrone K NDA 0:34.1
6 57 Olivia Iovino K NDA 0:34.9
7 60 Chloe McCumiskey K NDA 0:35.5
8 45 Serafina Castellan K NDA 0:41.2
9 393 Viviana Colosi PK St. Charles 0:42.4
10 258 Julianna Weaver PK St.Clare 0:44.0
11 271 Adelina Persico PK STS 0:45.7
12 50 Aurelia Cruz K NDA 0:46.4
13 338 Jolíe Villalobos PK OLGC 0:47.0
14 388 Valentina Perrette PK SJSTSJN 0:50.8
BOYS PK-K - 1/4 MILE
Place No. Name Gr School B_pk_k
===== ===== ================== == ============ =======
1 294 Matthew Coello PK OLGC 0:28.6
2 285 Giordano Thomas K St.Clare 0:29.1
3 104 Kenneth Offenberg K SHS 0:32.7
4 268 Joncarlo Massoni K STS 0:33.2
5 248 Leo Rzeszutko K St.Clare 0:33.6
6 96 Lucas Charles PK SHS 0:34.2
7 85 Dean Pira K OLSS 0:35.5
8 385 John Cicero K OLGC 0:36.1
9 217 Colin Keegan K St.Clare 0:37.0
10 310 Eli Haggerty K OLGC 0:38.5
11 392 John Robisky PK St. Charles 0:38.9
12 103 Timothy Kliesch 2 SHS 0:39.5
13 91 Violet Auer 2 SHS 0:40.1
14 391 Santino Colosi PK St. Charles 0:41.3
15 273 Theodore Persico PK STS 0:41.8
16 146 Christopher Colosi K St. Charles 0:42.7
17 320 John McCarthy,jr PK OLGC 0:43.2